top of page

Sára Čajanová zařadila jógu do přípravy na novou sezónu.


Sára Čajanová je Česká hokejová a inline hokejová reprezentantka s řadou úspěchů. Mezi ty největší by zařadila dvojnásobný titul vicemistra Evropy v kategorii U16 a trojnásobnou účast na MS s U18, v inline hokeji se pak stala dvojnásobnou mistryní světa a mistrem Evropy. Sára teď do svého tréninkového programu zařadila jógu upravenou speciálně pro hokejisty.
Jaké máš pocity z první tréninkové lekce?

Pocity mám skvělé ,během i po józe jsem se cítila uvolněně. Je to výborná věc.Proč si myslíš že je jóga důležitá pro hokejisty?


Myslím si, že je dobrá v rámci strečinku, protože většina hokejistů je zkrácených. Je víc druhů jógy, které nám můžou pomoci i ke zvýšení výkonnosti.V čem si myslíš že tě tenhle typ tréninku může posunout dále v tvé kariéře?


Jóga mi určitě pomůže v rozsahu pohybu na ledě a dokážu říct, že pomůže i po psychické stránce.Jaké máš očekávání od následující sezóny?


S klukama bychom chtěli určitě play off, ale hlavně se udržet v extralize a s A týmem v repre vyhrát kvalifikaci na olympijské hry 2022.Máš v plánu pokračovat s cvičením jógy pro hokejisty i v průběhu sezóny?


Samozřejmě ano. Bude to další krok, který mě posune dopředu.


Comentarios


bottom of page